עיסוי מפנק במרכז

עיסוי מפנק VIP במרכז

עיסוי מפנק במרכז - כל העיסויים

מידע על עיסוי מפנק במרכז

עיסוי מפנק במרכז הוא שיטת טיפול מבוססת מגע ולחיצות. העיסוי נעשה על ידי מעסה או על ידי מכשור שזו מטרתו. לרוב עיסוי הוא שיטת טיפול אשר קשורה לגוף ונפש ורבות משיטות העיסוי מגיעות מהתרבויות הרחוקות של המזרח אשר מאמינות בקשר בין עיסוי הגוף ותענוגותיו לנפש בריאה. כאשר אנו פונים למקום עם עיסוי במרכז בספא מפנק אנו למעשה מחפשים זמן של מנוחה ורגיעה מחיי היום יום העמוסים והמהירים שלנו כיום. אדם שמעניק לעצמו מתנה מידי פעם באמצעות עיסויים מפנקים במרכז נהנה מהרגשה של נינוחות, יציאה מהשגרה ורעננות שאין שניה לה. 

האינטרקציה בין המטפל למטופל

כאשר עושים עיסוי מפנק במרכז, האדם אשר מעוניין בעיסוי יבחר מטפל או מטפלת אשר יהיו עימם במהלך זמן העיסוי ולמעשה הם אלו שיגעו בגופם. מגע של אדם אחר שאנו לא מכירים בגופנו חייב להיות כזה שנעים לנו, לכן חייבת להיות תקשורת טובה ואווירה נעימה בין המטפל למטופל. זהו מפגש אינטימי ולכן דורש אווירה מותאמת ונינוחה. כאשר אדם בעיסוי הוא נינוח, תוצאות העיסוי יהיו טובות יותר והוא יצא מסופק ורגוע. גם עבור המטפל האינטרקציה עם הצד השני חייבת להיות נעימה על מנת שיוכל לשדר לצד השני תקשורת נעימה ופתיחות מסוימת המאפשרת לו לגעת בגופו של המטופל. כיום ישנן שיטות עיסוי מגוונות המותאמות לכל חלקי הגוף או לחלקים מסוימים ממנו. כמו כן, יש סוגי עיסויים אשר נמשכים דקות ספורות או כאלו אשר מגיעים ליותר משעה. התאמת העיסוי לאדם המטופל נקבעת על פי המיקומים שבהם מעוניין לקבל עיסוי, על פי מטרת העיסוי לצורכי רגיעה או לצורכי שחרור שרירים תפוסים וכמו כן, מתאימים את העיסוי למצבו הרפואי של המטופל. 

סוגי העיסויים נפוצים כיום

עיסוי שוודי

זהו עיסוי מפנק במרכז אשר רוב המטופלים מעדיפים לבחור בו. הוא הנפוץ ביותר משום שמדובר בעיסוי עדין יחסית על כל חלקי הגוף והוא מתאים להרפייה ורגיעה. מטופלים שמגיעים לעשות עיסוי לעיתים רחוקות ומחפשים בעיקר את ההנאה שבעיסוי, יהנו מאוד מסוג עיסוי זה. העיסוי מתאים להמרצת מחזור הדם, הפחתה של לחצים ובהתאמה מסוימת גם לנשים בהריון. 

עיסוי תאילנדי

גם העיסוי התאילנדי פופולארי עבור לקוחות, ההבדל בינו לבין העיסוי השוודי הוא חוזק הטיפול ושימת דגש על שרירים תפוסים בכל חלקי הגוף כולל אזור הגב והשכמות. המעסה מפעיל לחץ מתון על איזורים מסוימים ומשחרר את המקומות התפוסים. זהו עיסוי אשר מתאים לאנשים שאין להם בעיה עם לחיצות חזקות ולאנשים אשר תפוסים חזק וזו הדרך שיכולה לעזור להם בשחרור. 

עיסוי רקמות עמוק

אם העיסוי התאילנדי עובד על השרירים התפוסים, עיסוי רקמות עמוק נכנס לחלקים שמפעילים את זרימת הדם ועוזר לשחרר שרירים שנתפסו בעקבות מתח ולחץ. זרימת הדם לשרירים התפוסים עוזרת בשחרורם. עיסוי זה מתאים למי שתפוס בשרירי גופו כבר זמן רב בעקבות לחצי היום יום. אין מדובר בשרירים שנתפסו כתוצאה מספורט, אלא ביצירת רגיעה אמיתית לאחר תקופה. 

עיסוי אבנים חמות

זהו עיסוי מפנק במרכז אשר משלב עיסוי עדין ומגע של אבני בזלת שחוממו במים. חום האבנים משתחרר לרקמות הגוף ויוצר זרימה נעימה של הדם, בעוד המעסה משלב את מגע ידיו עם שמנים על גוף המטופל. התוצאה היא הרגשה של רגיעה, סילוק מחשבות שליליות ויצירת רעננות. זהו עיסוי אשר מתאים לאנשים שחשים בחרדות, מחשבות טורדניות ואנרגיה שלילית ומעוניינים להכניס רוגע לחייהם.  

שיטות טיפול נוספות אשר עובדות על זרימת האנרגיה בגוף

עיסוי אירוודי

זהו עיסוי אשר מגיע מהמזרח הרחוק, היישר מהודו. בעיסוי זה המעסה מתמק בעיקר באזור הגב. מטרתו ליצור איזון מחדש של האנרגיה בגוף. זו שיטה שמותאמת מאוד למי שסובל מבעיות שינה, בעיות גב והמון לחץ.

רפלקסולוגיה

זוהי למעשה שיטה מיוחדת אשר לפיה לכל חלק בגוף יש חלק מקביל בכף הרגל. לחיצות ונגיעות באזורים מסוימים בכף הרגל, למעשה משפיעות על אותם איברים בגוף. מטרת הטיפול היא לעורר את האנרגיה בחלקים השונים בגוף ולפתור בעיות בריאותיות קיימות. 

שיאצו

זהו עיסוי אשר מגיע מהרפואה סינית וגם הוא עובד על איזון אנרגטי. זהו עיסוי מאוד יעיל אשר עוזר מאוד בבעיות שינה, מתחים ועייפות. השפעתו דיי מהירה והוא נפוץ כיום בארץ יותר מבעבר.